Підключіть перевірку облікового запису

Процес перевірки PIN -адреси необхідний для отримання доступу до основних та додаткових функцій Інтернет -клубу. Користувач не зможе зняти виграш або використовувати отриманий бонус, не підтверджуючи особу гравця. Перш за все, таке правило було введено для збереження даних та грошей клієнтів. По -друге, завдяки цій процедурі усуваються дублікатів та шахрайства. Нижче ми розповімо, як процес підтвердження шпильки йде покроково.

Перевірка облікового запису PIN-UP

Як перевірити на ставку

Особиста ідентифікація-це заключний етап процедури реєстрації багатоступеневої. Як результат, гравець отримує обліковий запис для особистого використання в офіційному Інтернет -ресурсі компанії. Щоб пройти процес перевірки PIN -адреси, ви можете використовувати персональний комп'ютер або будь -який мобільний пристрій (після встановлення програми Android / iOS). Послідовність дій, що вживаються в цьому випадку.

  1. Крок 1. Перейдіть на офіційну сторінку PIN -адреси. Щоб пройти процедуру перевірки PIN -адреси, вам потрібно зайти на офіційний веб -сайт клубу. На головній сторінці є кнопка «реєстрація» після натискання на те, яка сторінка з реєстраційною формою відкривається. Подібні операції проводяться після встановлення програми PIN-UP.
  2. Крок 2. Реєстрація особистого облікового запису. Початкові етапи реєстрації включають заповнення форми, яка відкривається. Користувач зобов'язаний надавати особисту та контактну інформацію. Надзвичайно важливо перевірити актуальність введених даних, оскільки це згодом вплине на зняття коштів. Вам також потрібно придумати сильний пароль і записати його в особистий ноутбук.
  3. Крок 3. Перевірка електронної пошти. Після завершення основної реєстрації повідомлення надсилається на особисту електронну пошту гравця з пропозицією про те, щоб пройти перевірку PIN. Всередині повідомлення є детальні інструкції, як це зробити. Ви також можете звернутися до служби підтримки за допомогою до ідентифікації.
  4. Крок 4. Підготовка та надсилання сканування документів. Відповідно до правил сайту, кожен учасник повинен надсилати відскановані документи для перевірки рахунку. Це фотографія банківської картки та дві фотографії особистого документа людини. Це можуть бути як електронні версії, так і якісні фотографії. Надсилання здійснюється електронною поштою (вказано під час реєстрації).

Після завершення процедури перевірки PIN. Адміністрація сайту настійно рекомендує визначити особу гравця, щоб уникнути можливих проблем у майбутньому.

Як перевірити

Переваги перевірки ідентичності

Процедура перевірки облікового запису гравця була винайдена з кількох причин: безпека та зручність для користувачів. Існує дві основні переваги проходження ідентифікації:

  • Можливість зняти виграшні гроші з особистого рахунку на банківську карту, електронний гаманець або по -іншому.
  • Поліпшення безпеки особистих даних та коштів гравців.

Крім того, неперевірені облікові записи мають певні обмеження в налаштуваннях їх рахунків. Процес перевірки штифта займає від декількох годин до декількох днів (для повної перевірки).

Переваги перевірки

Питання що часто задаються

Чи можу я робити ставки, не проходячи через перевірку шпильки?

Користувачі отримують доступ до грошових маніпуляцій лише після підтвердження особи людини. З цієї причини невігровані гравці не можуть розміщувати ставки на веб-сайті онлайн-клубу або в додатку.

Мої фотографії низької якості, що я можу зробити?

Спробуйте використовувати сканер або пристрій з найкращою камерою для високоякісних фотографій.

Я не можу самостійно завершити процедуру перевірки, яка допоможе мені?

Ви можете зв’язатися з службою підтримки в будь -який час таким чином зручним для вас.

Я застосував кілька днів тому, як довго я повинен чекати?

Зачекайте ще кілька разів, напевно, ваша інформація на даний момент перевіряється. Якщо необхідно, зверніться до служби підтримки з цим питанням.

Чи правда, що процес перевірки штифта виплачується?

Так, це правда. Для українських гравців одноразова плата за послуги-UAH 300.